Інформація про доставку

Варіанти взаємодії з замовником:
Всі работ по заправці, відновленню картриджів, ремонту печатної техніки та тонерних пилосмоків здійснюється виключно в сервісному центрі Golta. Заправка та відновлення картриджів на території замовника не здійснюється. На території замовника здійснюється тільки ремонт габаритних та великих апаратів. В приймальний пункт сервісного центру Golta Ви можете доставити картриджі або апарати на ремонт самостійно, або можете скористатися кур'єрською службой Golta. Картриджі приймаються на заправку та відновлення до 18-00 кожного дня. Повертаються заправлені картриджі з 09-00 наступного дня. Обслуговування в суботу здійснюється за попередньою домовленністю.
Пункт прийомуа та повернення картриджів та апаратів Golta розміщений в Києві за адресою:
місто Київ, Дніпровський район (зараз в процесі переїзду - адресу уточнюйте по телефону)
Розрахувати та проложити оптимальний маршрут на мапі, підібрати громадський транспорт.
 
Можлива заправка та відновлення картриджів для клиентів, що знаходяться в інших містах. Для цього можна скористатися послугами перевізників Нова Пошта, Гюнсел або Автолюкс. Для підбору найближчого відділення перейдіть на відповідне посилання:
Відділення Нової Пошти        Відділення Укрпошти         Відділення Інтайм
Термін доставки: 1- 2 дні в кожному напрямку. Термін доставки Укрпоштою триває 2-4 дні в кожному напрямку. Реквізити для відправки узгоджуються додатково.
Для розрахунку вартості доставки натисніть на відповідне посилання:
Нова Пошта                      Укрпошта                     Інтайм
Вартість послуг доставки картриджів в сервісний центр  Golta та назад до замовника кур'єрською службой Golta в межах міста Києва  - 40грн. при готівковому розрахунку, та 42,00грн. в разі безготівкового розрахунку. Безкоштовна доставка по місту Києву здійснюється в разі заказу на суму, що перевищує 1000,00грн. Доставка по місту Києву здійснюється з 09-00 до 21-00 в робочі дні.