HP LJ 100 M175 - Обслуговування

HP LJ 100 M175 - Обслуговування

Виробник: Hewlett Packard
Код послуги: 658-01
Бонусні бали: 8
Доступність:
Доступно
Ціна: 90.00 грн. Ціна в бонусних балах: 90

Доступні варіанти


Опис

Сумісні тонер-картриджі апарату HP LJ 100 M175: CE310A Black (2200 копій при 5% заповненні), CE311A Cyan (1400 копій при 5% заповненні), CE312A Yellow (1400 копій при 5% заповненні), CE313A Magenta  (1400 копій при 5% заповненні).

Сумісний принт-картридж  (Drum-Unit): CE314A (до 14 000 копій при чорному друці та до 7000 копій при кольоровому друці при 5% заповненні.). Заміна фотобарабану ((не блоку, а самого фотоциліндра) в даному апараті настільки проста, що претендує на абсолютне лідерство.

до 14 000 страниц при черной печати и до 7000 страниц при цветной при 5% заповненні. - See more at: http://golta.kiev.ua/index.php?route=product/product&product_id=329#sthash.eyh31w7s.dpuf

Самі поширені несправності апарату:

-- Повідомлення на екрані "Ошибка датчика Выкл. и Вкл."

Найбільш поширена причина даної помилки - не до кінця вставлений один з картриджів (криво), в результаті чого шестерні приводу каруселі проскакують, в результаті збивається співставлення шестерень за мітками. Для виправлення необхідно розібрати апарат та виставити шестерні за мітками. Мітки нанесені на лівій парі шестерень над каруселлю, на правій парі шестерень над каруселлю, та в блоці датчика позиціонування справа за перегородкою. Розбирати необхідно ліву та праву кришки, блок сканеру, верхню кришку, бокові пластикові частини, панель управління і далі дивитись які шестерні збились. Зазвичай цю помилку супроводжує неправильне позиціонування каруселі, в результаті чого неможливо вилучити який-небудь картридж. Для вилучення картриджів необхідно натиснути на білий важіль, який знаходиться зліва від каруселі при відкритій крышці картриджів. Натискати необхідно на себе та одночасно прокручувати  карусель до положення, коли картридж можна буде вилучити. Так по черзі можна вилучити всі 4 картриджі.

-- Повідомлення на екрані "Ошибка механизма"

Зазвичай дана помилка з'являється тоді, коли засмічуються мітки на стрічці переносу. Причина - розсипання тонеру з картриджів. Картриджі від даного апарату мають проблему розсипання тонера після заправки. Якщо тонер розсипається при потрушуванні картриджів вниз чорним валом - ні в якому разі не можна встановлювати такі картриджі в апарат - гарантовано подержите дану помилку та неробочий апарат. Також ознакою цієї помилки є значне зміщення друку деяких кольорів - зазвичай синій, жолтий та червоний.

Рішення даної проблеми - ретельно протерти всю стрічку переносу від розсипаного тонеру. Мітки стрічки розташовані з правої сторони поза зоною друку (два білих квадрати на певній відстані один від одного). Голими руками стрічку переносу чіпати не можна - залишаються відбитки  пальців з подальшим друком візерунку на папері у вигляді залишених відбитків.

У вартість рабіт не входить вартість запасних частин та матеріалів, необхідних для виконання вказаних робіт.

Характеристики
Основні параметри
Принцип друку Лазерний друк
Тип Кольоровий апарат
Інформація про чіп
Наявність чіпа В наявності
Блокування друку чіпом Блокує
Відгуки (0)

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре

Мітки:
Мітки: HP LJ 100 M175

Схожі послуги