Про нас

Сервісний центр Golta створений в 2009 році.

СЦ Golta виконує ремонт офісної техніки для друну (принтери, БФП, копіри) лазерного принципу дії та здійснює заправку та відновлення картриджів лазерних апаратів. Також здійснюємо ремонт сервісних (тонерних) пилосмоків.

Териториально сервісний центр розташований в Києві, в Дніпровському районі по вулиці Пожарського, 13, що поряд зі станцією метро Дарниця (5 хвилин пішки) та станцією метро Чернігівська (10 хвилин пішки).

Обслуговуємо замовників, що розташовані в Києві, Броварах, Требухові, Княжичах, Красилівці, Гоголеві та Дударкові (також розглянемо можливість обслуговування клієнтів з інших прилеглих населених пунктів). Для юридичних осіб та підприємців перелічених населених пунктів в разі заключення договору на обслуговування офісної техніки доставка техніки та картриджів здійснюється безкоштовно при договірній мінімальній кількості.

Ми є платником податку на додану вартість (ПДВ) та надаємо послуги з ПДВ.

Варіанти щодо заправки та відновлення лазерних картриджів:

- клієнт привозить в сервісний центр Golta картриджі та після заправки заберає їх;

- домовляемося з клієнтом на передачу картриджів в оговореному місці, зручному для обох сторін;

- ми забираємо картриджі на території клієнта та після заправки повертаємо їх;

- клієнт пересилає Новою поштою або Укрпоштою нам картриджі, і після заправки ми повертаємо клієнту картриджі аналогічно;

- для прискорення (по поширених картриджах) є можливість працювати в режимі, коли ми привозимо аналогічні картриджі, а забераємо такі самі пусті. І так кожного разу.

 

Населені пункти, що обслуговує сервісний центр Golta: Київ, Бровари, Требухів, Княжичі, Красилівка, Гоголів та Дударків